Windows Server 2012 saat geri alma sorunu

Windows Server  2012 otomatik olarak saati bir saat geri alıyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows Server 2012 saati geri alma sorunu için Windows Update üzerinden bir güncellemeyi sunucunuza yüklemeniz gerekiyor. Bu güncelleme otomatik olarak yüklenmiyor.

    Control Panel\All Control Panel Items\Windows Update yolunu izleyin ve Windows Update'i çalıştırın. Optional Update altında bulunan October, 2016 Preview of Month Quality Rollup for Windows Server 2012 R2 (KB3192404) adlı güncellemeyi seçin ve yükleyin.

    Güncelleme sonrasında Windows sunucuyu yeniden başlatın.

    Yeniden başlattıktan sonra Windows sunucu saati normale dönecektir.

    murat murat (12492)