Windows server SQL Express bağlanma hatası

Merhaba, Virtual Dedicated Server'a SQL Express ve SQL Server Management Studio kurdum. Fakat Windows Authentication ile bağlanmaya çalışıyorum bağlanamıyorum. Bununla ilgili bir fikri olan var mı.

enoua enoua (108)
9 yıl önce sordu

  • Bağlantı sırasında verdiği hata nedir? murat 9 yıl önce
  • cannot connect diyor klasik hata işte. kaldırdım r2 express denicem enoua 9 yıl önce

Toplam 3 Cevap

SQL Server 2008 Express i kaldırıp SQL Server 2008 R2 Express with Management Studio kurdum sistem çalıştı . Teşekkürler herkese

enoua enoua (108)
9 yıl önce cevaplandı

  • Çözümü paylaştığın için teşekkürler murat 9 yıl önce

SQL servere bağlanır iken kullanıcı adına ne yazıyorsun ?

dyildiz dyildiz (183)
9 yıl önce cevaplandı

  • Administrator,sa,root bunları denedim. Ama windows authentication ile de bağlanamıyorum. enoua 9 yıl önce
  • Bilgisayarında teamwiever var ise bağlanıp bakabilirim istersen ? dyildiz 9 yıl önce

hocam pcenin ismini girecen bilgisayar adı olarak bilgisayarım sag tık özellikler orda bilgisayar adı geçer kopyala yabıstır sqle gir. o olmassa yan tarafınde bi sekme var ordanda halledebilirsin biraz kurcalarsan şuan hatırlamıyorum ama ordanda oluyor.

void void (1)
9 yıl önce cevaplandı

  • . koymak (local) yazmak yada bilgisayarın adını yazmak arasında hiçbir fark yok. 5-6 yıldır SQL kullanıyorum ilk defa böyle bir olay başıma geldi. enoua 9 yıl önce