Windows sıfırlarke %62 de dondu.

Ayarlara girdim. Sıfırlarken 2 seçenek veriyordu. Her şeyi silmeyle ilgili olana bastim. Sıfırlama başladı. 19.00-20.00 arasında başlattım. En son saat 02.00 da %62ydi. Saat şu anda 11.40 hala %62 ne yapmalıyım?

sosisz sosisz (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Format atın en etkili çözüm bu olacaktır.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Nasıl atacağım bu durumdayken bilmiyorum sosisz 4 yıl önce

    Windows sıfırlama ile ilgili son dönemde çok fazla şikayet geliyor.  Kullanabileceğin bir başka bilgisayar var mı ya da arkadaşından alabileceğin bir Windows USB'si?

    Yoksa bu ekranda kapatmayı deneyebilirsin bilgisayarı. Riskli bir işlem ama zaten yapabileceğin bir şey de yok. Bu ekranda bilgisayarın kapatma tuşuna basılı tut. Bilgisayar kapanacaktır. Açıldığında kurtarma ekranı gelecektir. Sonra adımları takip edersin.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayar ı tuşundan kapattım 3-4 dakika sonra tekrar başlattım kuruluma geçti. Gayet normal kurdum bilgisayarı sıkıntı çıkmadı. Eğer bu sorunu yaşayıp yapacak bir şeyiniz yoksa kapatın bilgisayarı. Ama riskli.

      sosisz sosisz (1)