Windows , spectre ve meltdown

windows güvenlik önlemlerini otomatik olarak alıyor mu yoksa manuel olarak indirmemiz mi lazım

ahmet5847 ahmet5847 (92)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Konu içeriğiyle başlık arasındaki bağlantıyı kuramadım? Probleminiz her neyse başlığınızı ona göre tekrar güncelleyin.

    Ek olarak Windows Update kapalı olduğunda güncellemeler yapılmaz. Bilgisayarınızda tam kapalı değildir muhtemelen. Eğer Hizmetler bölümünden Windows Update hizmeti "başlangıç türü: devre dışı" olarak ayarlanmışsa ve "durdur" butonuna tıklanılmışsa tamamen kapatılmış olur.

    EDİT: Bu sorunuzla alakalı şu konuyu okuyun: Meltdown ve Spectre açıklarından nasıl korunurum ve etkilendiğimi nasıl anlarım?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Bu konuda eminim hizmetler kısmındada durdur yani kapalıydıydı güncelleme verdi veya ayarsal bir güncellemeydi bilemiyorum ahmet5847 6 yıl önce

    window7 güncelleştirmelerini kapattım update aracı açık değil.sadece Windowsun , spectre ve meltdown güvenlik yamasını indirmek istiyorum. KB .... hangisini yüklemeliyim İngilizcem yok.

    efe efe (65)
    6 yıl önce cevaplandı

      Microsoft henüz spectre ve meltdown açıklarını kapayan güncellemeyi yayınlamadı. Bu yakınlarda (bugünlerde) yayınlanabilir bilgileri var.

      temmuz temmuz (12505)