Windows'u Ara Çalışmıyor ( Başlata tıklayıp arama yapmak için yazı yazamıyorum )

Bilgisayarda arama yapamıyorum yani başlata tıklayıp uygulama arayacam fakat yazı yazmıyor sanki bşalat menüsü kilitlenmiş gibi fakat uygulamalara tıklayabiliyorum sadece yazı yazamıyorum.. Bu problem neyden kaynaklanıyor ve nasıl çözebilirim ?

NOT : Sistem geri yükleme yaptım fakat işe yaramadı başta 1 kere düzeldi tekrar bozuldu.

Resim Linki : http://i.hizliresim.com/RQdgVR.png

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    C sürücüyü aç ve yukarda arama çubuğuna powershell  yaz ve entra bas powershell açıalacktır ve şu kodu yapıştır TUŞLARA BASMA

    Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

    Görev yöneticisini aç yukarda ayrıntıları tıklat explorer.exe yi sağ tıklat sonlandır tektarar explorer.exe çalıştırmak için

    görev yönetici üstte solda dosya tıklat ve yeni görevi çalıştır tıklat explorer.exe yaz tamamı tıklat tamamdır

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @candan malesef sorun çözülmedi. Başka ne önerirsiniz çözüm olarak ? ybaskin34 7 yıl önce
    • cevaba ilave yaptım uygularsanı olacak candan 7 yıl önce
    • @candan baştaki adım nasıl olacak ? ( c'ye powershell ara derken hangisini kassediyorsunuz) ybaskin34 7 yıl önce
    • @candan teamviewer ile bağlanıp siz bakabilir misiniz ? ybaskin34 7 yıl önce
    • canlı destek için yazın bana candan 7 yıl önce
    • canlı destek için yazma derken mesaj olarak mı ? nasıl yazıyoruz ? ybaskin34 7 yıl önce