Windows'u etkinleştirdiğim halde etkinleştirilemedi sorunu nasıl çözülür?

Arkadaşlar ben Windows 8 Professional kullanıyorum. Denetim masasını açtığım zaman Windows etkinleştirildi yazıyor. Kişisel bilgisayar ayarına girdiğim zaman ''. Bu sorun devam ederse, yardım iiçin sistem yöneticisine,veya teknik destek bölümüne başvurun ''yazıyor. Sizce ne yapmalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum.

enes7534 enes7534 (13)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Windows şuan etkinleştirilemiyor,Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz"  sorunu yaşadığınıza göre Windows sunucularında yaşanan bir sorun veya bir yavaşlama nedeniyle bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz.Eğer ekranınızda Bu Windows Orjinal Değil uyarısı kalktı ise etkinleştirmeniz aslında yapılmış ancak sucunlardaki bir sorun sebebiyle bilgisayarınıza yansımamış olabilir.

    Şuanda etkinleştirme ile ilgili bir kısıtlama yaşamıyorsanız sorunu şimdilik önemsemeyin.Birkaç gün içinde tekrar bakarsınız.

    ismailsarp ismailsarp (6010)