Windows'u kullanışlı hale getirebilecek araçlar nelerdir?

Arkadaşlar merhaba interntte araştırdım ama tam olarak cevabımı bulamadım sorum şu windows 10 kullanıyorum ve daha kullanışlı ve pratik yapmak istiyorum örneğin fareyi ekranın yukarısına sürüklediğimde bir pencere açılsın ordan ugulamalrıma ulaşabilieyim mesela googleda gezerken masaüstüne gidmek yerine ekranın bir yerlerinde masaüstündeki uygulamarı bir şekilde açabileyim

x3cutioner x3cutioner (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu söylediklerinin hepsini Başlat menüsü ve görev çubuğu üzerinden yapabilirsin. Ek bir programa gerek yok. Masaüstündeki uygulamaya Windows arama bölümünden veya doğrudan Başlat menüsünden ulaşabilirsin. Bahsettiğin gibi bir uygulama bulman zor zira gereksiz gibi geldi bana. Belki de yanlış anlamış olabilirim seni.

    hakan hakan (15424)