Windows unexpected kernel mode trap hatası

Bilgisayarım açılırken mavi ekran açıllıyor ve unexpected kernel mode trap hatası veriyor sonra bilgisayar yeniden başlıyor neden olabilir?

eray1965 eray1965 (11)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    UNEXPECTED_KERNEL_MODE_TRAP hatası (tıkla)

    Ayrıca PC'yi Güvenli Mod'da açmayı deneyerek eğer başaılı olunursa Güvenli Mod'da sistemi problem öncesi bir zamana geri almayı deneyebilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Sistem geri yüklemesi yapılamazsa yine Güvenli Mod'da Denetim Masasına girerek "Sorun Gider" ve "Tanıla" araçları çalıştırılabilir (Daha çok donanımlarla alakalı ollanlar için).

    Yine Güvenli Mod'da;

    Windows 7/8/10: How to Fix UNEXPECTED KERNEL MODE TRAP - videolu anlatım (tıkla)

    How to Fix Unexpected Kernel Mode Trap Errors in Windows (Tutorial) -videolu anlatım (tıkla)

    çözümleri denenir.

    Bunların hiçbiri çözüm sağlamazsa (veya yapılamazsa) PC'yi bir Windows yükleme medyası ile başlatarak önyükleme sonrası "Onarım" ("Bilgisayarı Onar") seçeneklerinden düzeltmeyi deneyebilirsin.

    temmuz temmuz (12505)