Windows update " 0x80080005 " sorunu nasıl çözülür?

Windows update " 0x80080005 " sorunu CMD'e yazılanların yarısında da durdurulamadı hatası veriyor, ne yapmalıyım? Fotoğraflar aşağıda.

kutaykrm61 kutaykrm61 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1.Çözüm:

    1. CMD'yi yönetici olarak aç.
    2. CMD'yi açtıktan sonra şu komutları gir.
      • net stop wuauserv
        net stop cryptSvc
        net stop bits
        net stop msiserver
        ren C:\Windows\SoftwareDistribution SoftwareDistribution.old
        ren C:\Windows\System32\catroot2 catroot2.old
        net start wuauserv
        net start cryptSvc
        net start bits
        net start msiserver
        pause

    3. Bu komutları girdikten ve işlem bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.

    2.Çözüm:

    1. CMD'yi yönetici olarak aç.
    2. CMD'yi açtıktan sonra şu komutu gir ve işlem bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.
      • cmd.exe /c takeown /f "C:\System Volume Information\*" /R /D Y && icacls "C:\System Volume Information\*" /grant:R SYSTEM:F /T /C /L​​​​​​​

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      durdurulmadı diyor çoğunda yinede yeniden başlatmama gerek varmıhttps://hizliresim.com/LPTwaC

      kutaykrm61 kutaykrm61 (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Bilgisayarını yeniden başlat sorununun çözülüp çözülmediğini kontrol et. darkcrak 3 yıl önce
      • 2 çözüm yönteminide denedim fakat hayla aynı hata kutaykrm61 3 yıl önce