Windows update 0x8024402C hatası

windows update güncelleştimeleri denetliyo fakat bi türlü bulamıyo saatler sürüyo microsofttan indirdiğim bi programla bütün hataları düzelttim fakat bu hata düzelmiyo internettede araştırdım ama nafile hiç biri olmuyo yeni formatlı haliyle güncelleştirmeler yüklenmeyince kendine gelemedi bunu nasıl düzeltirim

abdulbaki abdulbaki (75)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    update internete erişemiyor

    1) virüs programını devredışı yap

    2 güvenlik duvarı ayarrlarını sıfırla başlat / denetim masası sistem ve güvenlik windows güvenlik duvarı varsayılanları geri yükle

    3 ) proxy ayarlarını sıfırla: explorer aç ve dişli işaretine tıklat internet seçenekleri / gelişmiş sıfırla

    4 ) bunları yaptınız sonuç alamadıy sanız sistem geri yükleme ile eski ayarlarınızı alın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Söyledikierini yaptım nafile suanda kullanılabilir güncelleştirme yok diyo ama denetlediğimde yine saatlerce bekletiyo

      abdulbaki abdulbaki (75)
      7 yıl önce cevaplandı

      • işletim sisteminizi yazın birde sistem özellkleri ona göre çare bakalım candan 7 yıl önce
      • windows 7 x64 abdulbaki 7 yıl önce
      • az önce yine tarattım 0x80070005 hatası gözüküyo ben bunu w8,w8.1 veya w 10 a yükseltebilirmiyim w10 u denedimde pek begenmedim abdulbaki 7 yıl önce
      • son formattan sonra iyice kafayı yedi suan sistem bile derecelenmiyor driverlar yüklenirken filan sorunları çıkardı internet üzerinden yüklemeyi düşündümde sonradan kendine geldi inşallah çözüm bulursun abdulbaki 7 yıl önce
      • windows 10 tavsiye etmem en hızlı en iyisi windows 8.1 pro candan 7 yıl önce
      • orjinali nasıl indirilir hepsini yazacağım sana candan 7 yıl önce
      • Eyvallahta burdanmı yoksa facedenmi anlatacan abdulbaki 7 yıl önce
      • Birde driverlar nasıl olacak onu nasıl halledecem onlarıda anlatacan demi w7 nin driverlarını desteklemeyebilirde abdulbaki 7 yıl önce
      • Ekledim abdulbaki 7 yıl önce