Windows Update 80072EFE Hatasi

bu hatayi aliyom ve cozum yollarina baktim windowsun saatini günceledim biraz bekledim yeniden denetleye bastim ve bunun gibi birçok şey internete ne baktiysam yaptim ama olmuyo win7 servis pack ine ihtiyacim var oda bilgisayarda yok windows updateyi onara bilecek bi çozum varmi yoksa format cd sinden dolayimi olmuyo sorunum bu yardim ederseniz tesekurler

kullanici928541 kullanici928541 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba aşağıdaki konuyu inceleyiniz.Ayrıca konudaki yorumlarda bir kullanıcı farklı bir çözüm yolu ile çözmeyi başarmış.

    80072EFE hatası : Windows 7 güncelleştirmeleri yüklenmiyor hatası nasıl çözülür?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      bu arakadasin yontemlerini denedim hiç bir işe yaramiyo

      kullanici928541 kullanici928541 (1)