Windows Update 800F0922 Hatası

KB3022345 kodlu güncellemeyi yüklemek istediğimde bu hatayı alıyorum.Windows Update bileşenlerini otomatik ve elle sıfırladım, Windows Update Fix programı ile onarma yaptım, Microsoft'un sitesinden elle yüklemeyi denedim fakat hiçbir şekilde yüklenmiyor.

xasthur xasthur (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows Update 800F0922 hatasının çözümü için şunu dener misiniz?

    1. Denetim Masasına gidin.
    2. Yönetimsel Araçlara tıklayın.
    3. Hizmetleri tıklayın.
    4. Arka Plan Akıllı Aktarım Hizmeti (Background Intelligent Transfer Service) ve Windows Update hizmetlerinin yanında Durum bölümünde Çalışıyor yazdığından emin olun.
    5. Eğer Çalışıyor yazmıyorsa servisleri sağ tuşla tıklayın ve Çalıştır'ı seçin.
    6. Daha sonra Windows Update'e gidin ve güncellemeleri yüklemeyi deneyin.

    Bir de daha önce paylaşılmış Windows 8.1 güncelleme sorunu başlığı var. Eğer yukarıdaki paylaştığım çözüm işe yaramazsa bunu deneyebilirsiniz.

    murat murat (12492)