Windows Update Bir sorun oluştu. Ayarlar'ı daha sonra yeniden açmayı deneyin hatasının çözümü nedir?

Windows 10 kullanıyorum. Windows 10 Windows Update bölümüne girdiğimde beyaz ekranda uzunca süre bekletiyor. Ardından Windows Update Bir sorun oluştu. Ayarlar'ı daha sonra yeniden açmayı deneyin hatası veriyor.  Tekrar denediğimde de Windows Update Bir sorun oluştu. Ayarlar'ı daha sonra yeniden açmayı deneyin hatası karşıma geliyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows Update Bir sorun oluştu. Ayarlar'ı daha sonra yeniden açmayı deneyin hatası alıyorsanız çözüm için manuel olarak Windows 10 2022 Update l Version 22H2 güncellemesini indirin ve kurun.

    Önce bir sorun yaşamamak adına sistem geri yükleme noktası oluşturabilirsiniz.

    Daha sonra Windows 10 2022 Update l Version 22H2 indirmek için şu adrese gidin:

    https://www.microsoft.com/en-gb/software-download/windows10

    Bu adresten Update Now - Şimdi güncelle diyerek güncelleme dosyasını indirin ve yüklemeye başlayın. Yükleme bittikten sonra Windows Update Bir sorun oluştu. Ayarlar'ı daha sonra yeniden açmayı deneyin hatası çözülecektir.

    hakan hakan (15394)