Windows Update Denetleniyor hatası

Merhaba arkadaşlar pc ye format attım.Driverları kurdum ve windows update i açtım fakat 2 gündür denetleniyor da kalıyor bu soruna benzer bi konu vardı baktım herşeyı yaptım ama düzelmedi. Windows6.1-KB3102810-x64 bunu kurdum yeniden başlattım aynı fixit programını kullandım aynı bu sorunumu nasıl çözebilirim.

xazxaz10 xazxaz10 (55)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

     @murat hoca nın bir paylaşımı işinizi görür tahminim konuya gidin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Çözdüm Arkadaşlar  kb3102810  kurdum sonra kb3172605 bunu kurdum 10 dk sonra çözüldü teşşekürler

      xazxaz10 xazxaz10 (55)