Windows Update gelen güncellemeler nedir?

Merhaba benim kullandığım işletim sistemi Windows 8.1

Windows update kısmında arada bir şu üç güncelleme geliyor. Bunlar ne anlama geliyor?

aloneman16 aloneman16 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Öncelikle soru sorma şeklinizin yanlış olduğunu belirteyim. Başlığı kısaca yazmalısınız. Sizin yazdığınız başlık açıklama için daha uygun gibi geldi, bunu düzeltin.

    Windows Update, Windows'un güncelleme aracıdır. İşletim sistemine veya bilgisayardaki aygıtlara yazılım güncellemesi gelirse Windows Update bunu algılayıp yüklemenizi ister. Kısacası kötü bir şey değildir.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      En üstteki bir akıllı telefon Linux tabanli işletim sistemi guncellemesidir. Eğer sen bu sistemi PC'ye yuklemediysen bu sistem PC'ye ya yüklü gelmiştir yada modifiye (degistirilmis) bir Windows kullanmaktasin.

      Ortadaki ise ethernet kartı için. Yani PC'nin kablo ile İnternete bağlanmasını sağlayan bilgisayar donanımı (başka ifadeyle ethernet kartidır bu.) ile alakalı sürücü güncellemesi, alttakide zaman zaman PC'ye bağlandığın Samsung markalı telefona yada tablete ait sürücü güncellemesidir (PC bu sürücü guncellendiginde telefon yada tabletine daha problemsiz ve verimli baglanabilecektir).

      temmuz temmuz (12505)