Windows Update güncellemeleri indirmiyor. Windows Update güncelleme sorunu nasıl çözülür?

Windows Update bekleyen indirmeler var. İndir dememe rağmen indirme yapmıyor, nedeni nedir?

kullanici690322 kullanici690322 (7)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc/scannow yazın ve enterlayın, işlem bitince sistemi yeniden başlatın.

    CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sırasıyla;

    DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
    DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

    yaz ve enterla.

    Buradaki ve Buradaki zip dosyalarını indir, içerisindeki .bat dosyasını masaüstüne at ve çalıştır.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      reis senden ricam benim pc ye uzaktan bağlantı gerçekleştirmen mümkünmü sorunum hala devam ediyor çünkü

      kullanici690322 kullanici690322 (7)