Windows Update güncellemesi iptal oldu.

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımı kapatırken 1 tane bir şey güncelleniyordu ve bu güncellemeyi baya bekledim tamamlanmamıştı ve bilgisayarımım güç düğmesine basılı tutarak tekrerdan başlattım. Açtığımda bir sorun görünmüyordu. Sistem olarak zararı var mıdır? Varsa nasıl düzeltebilirim? Yardım ederseniz çok sevinirim.

kenanftl kenanftl (98)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Güncelleme sırasında doğrudan düğmeden kapattıktan sonra ilk açtığınızda bir sorun olmadıysa, herhangi bir sorun oluşmamıştır.

    Fakat bu gibi  güncelleme sırasında elektrik düğmesinden kapatmalar bilgisayara, işletim sistemine zarar verebilir. Bu sebepten dikkatli olmanızı öneririm.

    Windows 8 çoğu zaman başarılı olamayan güncelleştirmeleri otomatik geri alıyor. Dediğim gibi ilk açtığınızda normal açıldıysa bir sorun olmamıştır. Bir işlem yapmanıza gerek yok.

    cemkara cemkara (4215)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Tesekkur ederim, icimi rahatlattiniz. :) kenanftl 8 yıl önce