Windows Update Güncelleştirmeleri Başlamıyor

Arkadaşlar çıldırıcam ya şuna bi çözüm bulun lütfen daha 20 mb lık güncelleştirme olunca başlatmaya çalışıyordum olmuyordu böylece kalıyor yükleye basıyorum fakat olmuyor güncelleştirme yapmayınca sistem düzgün çalışmıyor programlarda sıkıntı oluyor lütfen!

kullanici311877 kullanici311877 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows update sorun gidericisi (tıkla ve download et)

    Download sonrası masaüstünde çalıştır ve program sonlandıktan sonra Windows Update'i yeniden dene.

    temmuz temmuz (12505)