Windows Update Hatası

Merhaba arkadaşlar ne zamandır 1 önemli güncelleştirmem var fakat hep başarısız diyor ve güncelleme olmuyor. Bunun yanı sıra diğer sürücü güncellemeleri de 'Yüklenemedi' hatası veriyor acil yardım

Windows Update hatası bu ; http://imgim.com/2654incib1614791.png

Sürücü hatası yeniden başlatma ekranında görünüyor

EDİT ; İstedeğe bağlı güncellemeler oluyor

bcaggul bcaggul (117)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 7 ve 8'de Windows Update problemleri nasıl çözülür? (tıkla)

    Veya;

    WindowsUpdateDiagnostic (tıkla, download et ve çalıştır)

    Bunlar çözüm sağlamazsa;

    1- Download ettiğin WindowsUpdateDiagnostic dosyasını bir kerede Güvenli Mod'da çalıştırarak dene.

    2- Sabit disk C: bölümü üzerinde "Sistem dosyalarını temizle" seçimide dahil, disk temizlemesi yap (C: Üzerinde sağ tuş menüsünden özellikler yolundan devam ederek) ve windows update'i yeniden dene.

    3- Sistemde hatalı update varsa bunları kaldır ve yeniden update et. Veya -hatalı update'leri belirlemekte zorluk çekiyorsan- yaptığın son update'leri kaldır ve bahsettiğin önemli update'i yeniden dene, daha sonrada kaldırdıklarını yeniden update edersin.

    4- PC Laptop ise bataryayı ve şehir şebekesi için kullandığın adaptörü çıkararak birkaç kez güç düğmesine bas ve bırak. Sonra güç bağlantılarını yeniden sağlayarak bir kez daha update'i dene.

    5- Son çare, PC'yi problemin yaşanmadığı bir zamana -Sistem Geri Yükleme ile- geri al.

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

    • 2. ci seçeneği yaptım fakat hala aynı hata KOd 8024200D hatası bcaggul 9 yıl önce
    • Mesajımı edit'ledim, yeniden bak. temmuz 9 yıl önce
    • Yeniden edit.. :-) temmuz 9 yıl önce

    Yüklenemeyen güncelleştirme numarasını Microsoft sayfasından doğrudan indirin.

    Google'a yüklenemeyen güncelleştirme kodunu yazın: KB060700 gibi. Bunu microsoftTan indirin ve sonra kurulumu bu şekilde yapmayı deneyin.

    cemkara cemkara (4215)