Windows update sürekli aynı güncelleştirmeleri yüklüyo

Merhaba

Windows update sürekli aynı güncelleştirmeleri yüklüyo ve başarısız oluyo.

abdulbaki abdulbaki (75)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1- Sabit diskin C: bölümünde "Sistem dosyalarını temizle" seçeneğide dahil, disk temizlemesi yap.

    2- Denetim masası üzerinden Windows update fix (onarım) düğmesini tıkla ve çalıştır.

    Eğer update onarım/düzeltme düğmesini bulamazsan, konudaki mesajına işletim sistemini (PC'de hangi windows'un yüklü olduğunu) ilave et, sana ona göre update tamir aracı link vereyim.

    Aşağıdaki linkten belirtilen dosyayı download et ve masaüstünde çalıştır; bilgisayarı yeniden başlat, sonra update'i yeniden dene (Olmazsa linkte iki adet daha Windows 7 fix programcığı var, onlarıda denersin):

    MicrosoftFixit50850 - Win 7 Update ve exe problemleri (tıkla)

    Aynı linkten PC'nin mimari yapısına göre Windows6.1-KB3102810-x64 (Win 7 Update Problemleri) veya Windows6.1-KB3102810-x86 (Win 7 Update Problemleri) dosyalarından birini download ederek sistemine yükle. Bu dosyalar Windows update'in sağlıklı çalışmasını sağlayan yine update dosyalarıdır.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      windows 7 kullanıyorum dediğini yaptım fakat düzelme yok internet explorer 11 güncellemesine gelince yüklemiyo başarısız oluyo skype ve önemli olanlar yüklenmiyo denetim masasında fixi bulamadım

      abdulbaki abdulbaki (75)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Mesajımın altına yeniden bak. temmuz 7 yıl önce
      • Bir ek daha yaptım :) temmuz 7 yıl önce