windows uptade ekrana gelme sorunu

arkadaşlar merheba benim şöyle bir sorunum var ekrana gelmesini istemiyorum sorun bu

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşağıdaki adımları uygula sorunun çözülebilir

    Not: Resim net görünmüyor ise üzerine bir kere tıklaman yeterli olacaktır

    - Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\İşlem Merkezi bölümüne gir

    - Daha sonra gelen pencereden sol kısımda bulunan İşlem merkezi ayarlarını değiştir'e tıkla

    - Ardından gelen pencerede Windows Update kutucuğu işaretli ise, kutucuğun işaretine kaldır ve tamam diyerek çık.

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)