Windows ürün anahtari ve win8

Merhaba arkadaşlar. Ben bundan yaklaşık 6-8 ay önce bilgisayarım çöktüğü için zorunlu olarak internetten Windows 8.1 ISO dosyasiyla sistemi yeniden kurdum ve crackledim. Benim bios keyim win8 için. Windows 8.1 e sonradan kendi bios keymi girdim onayladı fakat halen crackteki keyi kullanmaya devam ediyor. Windows sitesinde win 8 ISO dosyası bulunmamaktadır. Win8.1 ISO dosyası var . Şimdi ben win8 sitemi nasıl tekrardan kurabilirim.  Not : bilgisayara tekrar baştan sistem kurdugumda win8.1 crack keyini kullanıyor.

lowcord lowcord (7)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    crack yaparak etkinleştirdiğiniz keyi silin  cmd.exe yünetici olarak çalıştırın "slmgr.vbs -upk" bu komutu yapıştırın ve entra basın key silinecektir şimdi kendi orjinal ürün anahtarınızı girin

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hmm anladım yarın deneyeceğim bilgisayara yeni sistem yüklemeye çalıştım Cd çizikti sanırım yarın yeni ISO dosyası yükleyeceğim denedikten sonra sonuçları belirtirim burada. Teşekkür ederim cevabınız için lowcord 6 yıl önce
    • bilgisayardaki sürüm win8.1 olduğu için benim ürün anahtarımı kabul etmiyor başka sürüme ait tarzında uyarı çıkıyor. Olmadı crackli kullanacağım yinede çok teşekkür ediyorum. Cevabınız için lowcord 6 yıl önce