windows uyanmama sorunu

arkadaşlar bilgidiğiniz gibi laptopu 5 dk kullanmazsanız ekran kapanır ve 15 dk kullanmazsanız uyku moduna geçer.

bende ise 5dk kullandıktan sonra ekran kararıyor ama ekran kapandıktan sonra mouse oynattığımda açılması gerekirken açılmıyor. bilgisayar tamamen donuyor. bu arada fanlar çalışmaya devam ediyor.Bikgisayarı açmak için tek çare güç tuşuna 5 saniye basılı tutup yeniden açmam gerekiyor. buna çözüm olarak onlarca şey denedim ama hiçbiri fayda etmiyor .Bu hatayı nasıl çözebilirim

nnser nnser (16)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    windows sorun algılamaya bak eğer bir şey yoksa işletim sistemini yeniden yükle veya ekranı kapat kısmını hiçbir zaman yap

    hsyn01 hsyn01 (52)
    3 yıl önce cevaplandı

    • format sorunu çözmedi ayrıca ekranı kapat hiçbir zaman yapsamda uyku modu açıkken aynı sorun oluyor nnser 3 yıl önce