Windows video dosyalarında önizleme sorunu

Klasördeki videolarımın küçük resimde thumbnails olarak göremiyorum, klasör ayarlarından bütün ayarları yaptım işletim sistemim windows 8.1 single language

theriskoftime theriskoftime (39)
5 yıl önce sordu

  • Nasıl göremiyorsun konuya resim eklersen yardımcı olurum. ilkaybaki16 5 yıl önce
  • Videoları böyle görüyorum https://i.hizliresim.com/lqLDbb.png theriskoftime 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Bu bilgisayar'a sağ tıkla > Özellikler > Gelişmiş sistem ayarları'na gir. Buradan Performans seçeneğine tıkla ve açılan pencerede "en iyi görünüm için ayarla" seçeneğini seç bakalım ne olacak.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • Sadece vlc media player'ın logosunu gösteriyor. theriskoftime 5 yıl önce
  • Istisnasız bütün videolar da da böyle mi @theriskoftime omercik 5 yıl önce
  • Evet hepsinde böyle önceden görebiliyordum theriskoftime 5 yıl önce
  • VLC'nin ayarlarında bir sıkıntı olabilir belki onu tamamen kaldırıp tekrar yüklemeyi denedin mi @theriskoftime omercik 5 yıl önce
  • Kaldırıp yeniden kurdum ama sonuç yine aynı şimdi gom player'ı deneyeceğim. theriskoftime 5 yıl önce
  • farklı video oynatıcılarında böyle olmayacağını düşünüyorum omercik 5 yıl önce
  • @farurhenho sorun hala devam ediyor gom player ile de denedim yine aynı maalesef. theriskoftime 5 yıl önce
  • Bence en iyisi bilgisayarında yeni bir kullanıcı hesabı oluşturup oradan devam et @theriskoftime omercik 5 yıl önce
  • Yardımın için teşekkür ederim artık öyle yapacağım @farurhenho theriskoftime 5 yıl önce

Windows 'un kurulu olduğu diskte hafıza doluysa bazen böyle bir durum olabilir.

Windows'un olduğu sürücü en az 15 gb alan kalsın stabil çalışması için.

ybaskin34 ybaskin34 (1440)