Windows virüs ve tehtid koruması hatası

merhaba ben virüs ve tehtid korumasını açmaya çalıştım malesef -bt yönetici bu uygulamanın bazı alanlarda sınırlı erişime sahip ve erişmeye alıştığınız sayfaya ulaşılamıyor- hatası veriyor herşeyi yaptım videodaki ama birtürlü olmuyor yardım ederseniz sevinirim

lewia lewia (1)
2 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Başka bir anti-virüs programı kullanıyorsanız bu hatayı almanız mümkündür. Varsa anti-virüsünizü kapatıp Windows güncellemelerini yapın.

xbedirhanx xbedirhanx (836)