windows vista sizce nasıl bilgisayarıma hangi işletim sistemi kurmalıyım

merhaba bir çok bilgisayarcı windows vistaya dandik falan diyor nedir bu windows vista bence bu vista ile yeni bir windows devri açıldı sizin düşünceleriniz nelerdir ve hangi işletim sistemi kurmamı önerirsiniz.ama duyduğuma göre windows vista çok hata veriyormuş ama size bir sormak istiyorum windows 7 den vistaya geçmek isteyen insan geçmelimi geçerse çokmu pişman olur? windows vistayı çoook merak ediyorumda

ardavarol ardavarol (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    windows vista win 7 bunların devri kapanmak üzre sistem özellikleriniz yazın ona  göre bir öneride bulunuruz

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

    • cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ama vistayı ne kadar çok neden bu kadar kötü diyolar kavrayamadım ardavarol 6 yıl önce
    • 4 tane bilgisayarım var 3 tanesi herhalde xp ardavarol 6 yıl önce
    • xp den vistaya geçmemi önerirmisiniz ardavarol 6 yıl önce
    • önerim win 10 diğrleri hakında bilgim yook candan 6 yıl önce
    • peki teşekkür ederim ardavarol 6 yıl önce
    • @ardavarol sistem özelliklerini bilmiyoruz ama Windows XP'den Windows Vista'ya geçmen bence fazla bir şey ifade etmeyecek. O yüzden en azından Windows 7'ye geçmeni öneririm. kalemlik100 6 yıl önce
    • sadece merakımdan geçmek istiyorum ardavarol 6 yıl önce

    Vista arada kalan işletim sistemlerinden biridir. Temel olarak Windows XP, Windows 7, Windows 10 şeklinde gider. bunların arasında kalanlar daha  başarısızdır.

    Vista da bunlar arasında en silik ve tutunamayan işletim sisteminidir. O yüzden Windows 10 varken vista kullanmak doğru olmaz. Ben sevmiyorum diyorsan da Windows 7 kullan.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • bu kadar kötülenmesinin sebebi nedir ben tam kavrayamadım ardavarol 6 yıl önce
    • @ardavarol kullanıcı sayısı az olduğundan Microsoft yeni güncellemeler yapmadı Performansla ilgili iyileştirmeler yapmadı. Bu sebepten statbil ve iyi çalışır duruma gelemedi. murat 6 yıl önce