Windows Win7 Aygıtlar ve Yazıcılar Açılmıyor

Merhaba, Windows Win7 Aygıtlar ve Yazıcılar Açılmıyor sorunun bluetooth destek hizmeti devre dışı kaldığı için oluyormuş hizmetler kısmından etkin hale getirmek icin otomatik sekmesini seciyorum uygula dediğim zaman "Sistem Belirtilen Yolu Bulamıyor" uyarı veriyor ve aktif olmuyor.
Bu problemi nasıl çözebilirim?
Çalıştırılabilir dosyonun yolu:
C:\Windows\system32\svchost.exe -k bthsvcs

redstar redstar (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1. Başlat menüsünden Çalıştır' ı tıklatın, regedt32.exe yazın ve sonra da Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni açmak içinTamam ' ı tıklatın.
    2. Kayıt defterinde aşağıdaki anahtarı bulun:

      Hkey_local_machıne\system\currentcontrolset\services\msıserver

    3. ImagePath anahtar aşağıdaki değere sahip olduğundan emin olun:

      C:\WINNT\system32\msiexec.exe /V

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Sistem Türü : 64 Bit İşletim sistemi. ImagePath anahtar değeri: %systemroot%\system32\msiexec.exe /V Problem nerede olabilir? redstar 8 yıl önce

    Sistem Türü : 64 Bit İşletim sistemi.
    ImagePath anahtar değeri: %systemroot%\system32\msiexec.exe /V
     Problem nerede olabilir?

    redstar redstar (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • aygıt yöneticisini açın Bluetooth arkasında ok işaretine tıklatın ve günceleştirin IOBIT Driver Booster indirin ve otmatik tarama yaptırın eksik sürücü leri bulur yeniler candan 8 yıl önce