Windows winload.efi windows 7 kurulumu

Merhaba windows 10 a win 7 kurucaktım ama kurluşta windows kur seçeneği gelio ve winload.efi zararlı yada hatalı dijital imzası yoktur yazıyor

trhcker trhcker (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Orjinal windows 7 değildi sanırım cracklı siteden indirilmiş veya kopya cd  den format atmaya çalıştığınız

    için böyle bir uyarı almış olabilirsiniz

    orjina ve kendisitesinden Windows® 7 indirebilirsiniz burdan indirin

    DVD ye yazdırmak için iso programı :burdan indirin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Çok teşekkürler cd ye atmasam olmazmı yakınımda cd ci yok gitmeye üşenioyrum :D

      trhcker trhcker (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Elinde 4 gb üstü bir usb bellek varsa rufus programıyla usb ile format atabilirsin tahatugyan 7 yıl önce
      • Elimde yok malesef ama deamon tols ile olurmu acaba trhcker 7 yıl önce
      • malasef elinizde 4 gb üstü bir usb bellek olması lazım tahatugyan 7 yıl önce
      • Hmm cd siz win 7 ye geçeblrmyim peki trhcker 7 yıl önce