Windows xp de dll sorununu nasıl çözerim

öncelikle kolay gelsin sorunum biraz karmaşık. şunu belirteyim format atma imkanım şuan için yok. sorunum muhtemel bi virüs kaynaklı pc de bulunan hiçbişeyi açmama izin vermiyor çalıştırdan cmd dahil exe dosyalarının tamamını silmiş ya da açılamaz duruma getirmiş. belgelerime bilgisayarıma giremiyorum chorem u bile binbir yol deneyip açıyorum.windows xp için tüm dll arşivini nasıl elde edebilirim?

Not:şuan için çalıştırabildiğim sadece chrome ve winrar

turgay53 turgay53 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows XP için gerekli dll ve exe dosyalarını tek tek toplamaya çalışmak oldukça zor bir işlem.

    bunun yerine bilgisayarı Windows XP CD'si ile açın ve onarım işlemi yapın. Bu sayede Windows üzerindeki dosyalarınız ve uygulamarınız dururken eksik dosyalar da kopyalanacaktır.

    murat murat (12492)