WİNDOWS XP ESKİ BİLGİSAYARIM SİTELERE GİRMİYOR

Merhaba eski bilgisayarımı yeniden kurdum ve ati yükledim interneti ayarladım fakat sitelere girmiyor chrome aratmamı sadece buluyor onun dışında hiçbir siteye girmiyor çok eski bilgisayar ve virüs yok

arda06 arda06 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnternetinizde problem olabilirmi ?

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bu sorun tuhaf fakat bilgisayarına başka tarayıcı yükle ve öyle dene diyecem ama sitelere giremiyorsun.Başka bir bilgisayardan ADWCleane'i USB belleğine at ve o bilgisayarında aç ve virüs tarat belki sorunun virüsden kaynaklanıyordur.

      darkcrak darkcrak (5168)