Windows XP için CD yazma programı tavsiyesi

Xp ile kullandığım  düşük özellikli bilgisayarım için sistemi fazla yormayacak Cd yazma programı tavsiyesi istiyorum. Nero indirmistim ama kuramadim .

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    CDBurnerXP diye bir program var. Doğrudan Windows XP için Cd yazdırma programı.  Hiç kullanmadım. Senin için araştırırken buldum. Deneyip firini yazabilirsin: https://cdburnerxp.se/tr/home

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

      Cheetah DVD Burner işinizi görür XP uyumlu.

      muvel muvel (332)