Windows XP Mavi ekran hatası "Bir sorun algılandı ve bilgisayarınızın zarar görmemesi için kapatıldı" hatası nasıl çözülür ?

Windows XP işletim sistemi Bir sorun algılanır ve bilgisayarınızın zarar görmemeni önlemek için windows kapatıldı diyor ne yapmam gerekiyor yeniden başlatmayı bilmiyorum

Windows XP Mavi ekran hatası "Bir sorun algılandı ve bilgisayarınız zarar görmemesi için Windows kapatıldı" diyor. Ne yapmalıyım

elifs elifs (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çok genel bir soru sormuşsunuz.Mavi ekran hatalarının birçok sebepleri var.Bunu direkt olarak kestirmek zor olabiliyor.

    Mavi Ekran hatalarının genel çözümleri için aşağıdaki konuyu ziyaret edebilirsiniz.

    Mavi Ekran Hataları Nasıl Çözülür?

    ismailsarp ismailsarp (6010)