Windows yükleniyor %88 de kaldı

Bilgisayarı yenile seçeneğinden oyunları silmek için kullandım hiç sorun olmadan devam etti mavi bir ekran geldi ve ekranda yazanlar ''windows yükleniyor %88 bilgisayarınızı kapatmayın bu işlem biraz zaman alacak " nerden baksan 2 saattir bekleyişlerdeyim fakat %88 i geçmedi kapat aç yapmak zorunda kaldım artık fakat aynı yerden devam ettiriyor

ecoo ecoo (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    windows yükleniyor %88 bilgisayarınızı kapatmayın bu işlem biraz zaman alacak diyor zaten, biraz bekle ve bilgisayarı kapatmayın deyince niye kapatıyorsunuz? Beklemekten başka çare yok.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)