Windows yükleniyor bilgisayari kapatmayin

    Toplam 3 Cevap

    Bilgisayarda bir işlem sonucuda bu uyarı gelir format atmıyordunuz sanırım öyle olsaydı bilginiz dahilinde olurdu

    yeni bir kullanıcı hesabı eklediniz  ise yeni kullanıcıya ailt yeni  masa üstü hazırlanıyordur

    not. bunlar tahmini tabiyki çok kısa cevap yazılmış açıklayıcı olsaydı daha kısa ve net cevap olurdu elbette

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

      Ne yapılması gerektiğini sana zaten windows söylüyor; kapatmayacaksın ve bu şekilde windows yüklenmesinin tamamlanmasını bekliyeceksin. Aksi halde bu mesajı görmeye devam edersin ve kapa - aç zorlamalarında olursa windowsu ve/veya sabit diski bozabilirsin.

      Herhalde geri planda windows güncellemeleri oldu (otomatik güncellemeler) ve bunların yüklenebilmelerinin tamamlanabilmesi için bu durum gerekti. Eğer böyleyse dediğim şekilde bu yüklemenin tamamlanabilmesi için mutlaka sabır göstermeli ve bilgisayarını kapatmadan yüklenmenin tamamlanmasını beklemelisin. Yüklenme tamamlandıktan sonra bilgisayar zaten kapanacaktır ve bu beklenmelidir.

      temmuz temmuz (12505)
      6 yıl önce cevaplandı

        e kapatma o zaman!

        kullanici12052 kullanici12052 (-99)
        6 yıl önce cevaplandı

        • Kullanıcının daha önce yazdığı cevaplar silinmiştir. Üslup olarak uzmanim.net'e yakışmayan cevaplar verdiği için kural ihlali cezası uygulanmıştır. alattin 6 yıl önce