Windows10 driverları nasıl yüklerim?

Bilgisayarı yeni sıfırladım da driverları nasıl yükleyebilirim .

ses1842 ses1842 (64)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Otomatik yükler driverları elle yükleyeceğiniz tek driver Ekran kartı driverıdır.

    AMD Ekran kartı ise;

    Nvidia Ekran Kartı ise;

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • AMD veya Nvidia olduğuna nerden bakabilirim? ses1842 3 yıl önce
    • Çalıştır'a dxdiag yazıp oradan ekran kısmının fotoğrafını at. Yada AMD yazıyorsa AMD'dir, Nvidia yazıyorsa Nvidiadır @ses1842 hydra 3 yıl önce
    • https://hizliresim.com/rcWsfm ses1842 3 yıl önce
    • Laptop mu? @ses1842 hydra 3 yıl önce
    • evet laptop @hydra ses1842 3 yıl önce
    • Ekran kartın yok, yani işlemcinin dahili grafik yongası kullanılıyor. Intel HD Graphics driverı indireceksin sadece. @ses1842 hydra 3 yıl önce
    • tamam çok teşekkür ederim @hydra ses1842 3 yıl önce
    • Rica ederim. hydra 3 yıl önce