windows10 etkinleştirme hatası

merhaba windows10 u yeni bir ssd aldım ve iso dosyasıyla usbden boot edipte kurdum fakat kurduktan sonra ürün anahtarını girdiğimde söyle yazıyor.

Bu bilgisiyarda kullanılar ürün anahtarı windowsun bu sürümüyle çalışmıyor ve satın aldığınız mağzayla görşün diyor hata kodu olarakta 0xC004C003 kodunu veriyor.

ve pc acarken F1 basmadan acamıyorum smart hdd hatası veriyor.

Not: bu ürün anahtarıyla ilk defa kurulum yaptım.

oguztrkoglu oguztrkoglu (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    windows 10 etlinleştirmek için başlat cmd exe sağ tıklatın yönetici olarak açın ve  şu komutu yapıştırın ve entra basın

    slmgr.vbs /ato

     antivürüs programını devre dışı yapın  KMS programı internetten çok rahat bulabilirsiniz indirin kurulumunu yapın ve sağtıklatın yönetici olarak çalıştırın buton simgesine tıklatın  etkinleştirin

    ( illegal program olduğu için link paylaşımı yapılmıyor )

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. bir yerde yanlış mı yapıyorum? ilk cmd i açıp komutu yazdıktan sonra butona basıyorum fakat olmuyor http://hizliresim.com/YbZ56k oguztrkoglu 7 yıl önce
    • cmd exe yi sağ tıklatın ve yönetici olarak çalıştırın sonra komutu yapıştırın ve entra basın candan 7 yıl önce
    • kms yi sağ tıklatın ve yönetici olarak çalıştırın candan 7 yıl önce
    • yardımınız için teşekkür ederim yaptım. indiridiğim programda sorun varmış sanırım. diğer sorunum ile ilgili bilgi sahibi iseniz yardımcı olursanız sevinirim oguztrkoglu 7 yıl önce
    • DİĞER SORUN NEYDİ candan 7 yıl önce
    • pc açarken her açılışta sec master hard disk smart command failed hatası veriyor geçmem içinde her açılışta f1 basmam gerekiyor oguztrkoglu 7 yıl önce
    • hardiskle alakalı durum sanki bilgisayarcıda ölçüm yaptırın candan 7 yıl önce