WİNDOWS10 FORMAT ATIM SES VE SARJ SEVIYESI GOZUKMUYOR

-2

MERHABA WİNODS 1O FORMAT ATIM AMA SES CIKMIYOR VE ŞARJ SEVIYESI GOZUKMUYOR YARDIMCI OLURMUSUNUZ

kullanici5823 kullanici5823 (-25)
7 yıl önce sordu

  • Mesajlarını (başlık ve muhtevasıyla) küçük harflerle yazmalısın. Böyle hiç hoş olmuyor. Sanki bağırır gibi.. :( temmuz 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Sürücüleri yüklemediğinden olmalı. Aygıt Yöneticisi resmini konuya ekle, görelim.

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce cevaplandı

     merhaba bub gıbı

    kullanici5823 kullanici5823 (-25)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Resmi koyamamışsın (Gözükmüyor). Eğer resim koyamazsan doğrudan resim linkini paylaşırsın. Sen bunu yap ve destek bekle. Ben dışarıya çıkıyorum birkaç saat yokum ama sana başka yardım edenlede olur, meraklanma. Olmazsa akşam saatlerinde ben yine bakarım. Kolay gelsin. temmuz 7 yıl önce
    • Laptop marka ve modelinide belirtirsen iyi olur. temmuz 7 yıl önce