Windows10 ses SORUNU

Önceden Bilgisayarım Windows 7 idi Çok takılmalar oluyodu bende Windows 10 a yükselltim

Bilgisayarım takır takır çalışıyor fakat Ses Gelmiyor Windows 7 iken ses geliyordu Ama Windows10 a yükseltince gelmedi Tekrar format attım düzelmedi Markası Hp Compaq 6730s Ses Kartıda SoundMax

Aygıt Yöneticisinden Sürücüyü Güncelleştirdim.

Nasıl çözebilirim yardım edebilirmisiniz 2 gündür böyleyim bakmadığım yer kalmadı

bilalsahn0 bilalsahn0 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Büyük ihtimal windows 10 la alakalıdır . Zaten kullandığınız bilgisayar baya bi eski , windows 10 bunda işe yaramaz windows 7 ultimate kurun.

    hsyn01 hsyn01 (52)