windows10 touchpad kaydırma kendi kendine deaktif oluyor

windows 10 monster abra a7 laptop kullanıyorum touchpad çoğu zaman düzgün çalışsa da arada bir touchpad kaydırma deaktif oluyor bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor ama kesin bir çözüm bulamadım ayrıca sürücü güncel durumda şimdiden teşekkürler

kullanici60432 kullanici60432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    windows10 touchpad kapatmak ve devre dışı yapmak için veya varsayılan eski ayarlarınıza dönmek için

    Denetim Masası\Donanım ve Ses fare sekmesine tıklatın bakın yukarda verdiğim resimde ayarları tıklatın  varsayılan ayarlara dönünün  kaydırma özeliğide düzelmesi gerekir

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      dediğinizi denedim sonra tekrar aktif ettim durum aynı da siz beni anlamadınız sanırım ben touchpadi kapatmak falan istemiyorum kaydırma özelliğinin ara sıra kaybolmasından şikayetçiyim

      kullanici60432 kullanici60432 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • yukarda cevabımı uygulayın tamamdır candan 7 yıl önce
      • bakın yukarda verdiğim resimde ayarları tıklatın varsayılan ayarlara dönünün kaydırma özeliğide düzelmesi gerekir candan 7 yıl önce
      • ayarları varsayılana çevirdim hala aynı bir şey değişmedi maalesef kullanici60432 7 yıl önce

      Bu laptop'unuz bir darbe aldıysa aldığı darbeden dolayı touchpad düzgün çalışmıyor olabilir.

      mutecessis mutecessis (216)
      7 yıl önce cevaplandı

      • laptopum 6 aylık hiç düşmedi hiçbir yere çarpmadı hiçbir şey de laptopa çarpmadı darbeden olması imkansız yani kullanici60432 7 yıl önce
      • anladım o zaman yazılımsal bir sorun var bir bilgiye ulaşırsam iletirim. @kullanici60432 mutecessis 7 yıl önce