windows7 den windows 10 a yukseltince ekran gidip gelmesi nasil cozulur?

windows7 den windows10 a yükselttim bilgisayarimi ve ekran surekli gidip geliyor(pc den gelen baglanti yok diyor kapaniyor ve tekrar ekrana goruntu geliyor.bu dongu 2-3 saniyede bir devam ediyor) bazen duvar kagidi mavi ekran oluyor. sizce sorun neyle alakali olabilir? Bu arada ekran kartim ati radeon hd 6350 bununla ilgili olabilir mi? Ama windows 7 kullanirken hic boyle bir sikintim yoktu

kullanici946793 kullanici946793 (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windowsunuzu güncelleyin.
    Sürücüleri Windows Update kısmından yükleyin.
    Ekran Kartı sürücüsünü manuel olarak sitesinden yükleyin.
    W7'den W10'a geçmek istiyorsan benim tavsiyem formattır.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • windows update de su an da guncel gozukuyor, yeni bir guncelleme yok. Surucuyu manuel olarak da yükledim degisen bir sey yine yok :( pek format atma taraftari degilim yok mudur bunun baska yolu? daha dogrusu sorun nerden kaynaklı anlayamadim kullanici946793 4 yıl önce
    • Belki yükseltme ile alakalı değildir ? Kabloları kontrol et, gerekirse başka monitörde dene. hydra 4 yıl önce
    • Yardimci oldugunuz icin tesekkurler, dediginiz gibi baska bir monitorde denedim bir sikinti cikmadi su anlik. Ben hep uygulama veya yazilim hatasi olarak tahmin etmistim.Tekrardan tesekkurler :) kullanici946793 4 yıl önce
    • Rica ederim, cevabımı onaylarsan sevinirim. :) iyi günler hydra 4 yıl önce