Windows7 Erişim Engellendi

Windows7 kurulu bilgisayarımda format atmak yerine daha önce aldığım yedek sistemi yükledim, aynı kullancı adı olduğu halde D sürücüsündeki bir klasöre erişimim engellendi,  bu sorun sadece o klasöürde geçerli, bilgisayarda başka hiç bir klasör yada dosyada böyle bir sorun çıkmadı, dosyalar yeşil renkte gözüküyor, resimleri açmak istediğimde Dosyanın bulunduğu konuma erişme izininiz olmadığı için gibi bir hata alıyorum, güvenlik sekmesine kullanıcı adımı ekledim sahiplik verdim, veriyi korumak için şifrele onay kutusunada kaldırdım ama , yönetici izni sağlamanız gerekmektedir diyor, Devam ı seçtiğimde öznitekikleri uygulama hatası erişim engellendi diyor

shamrain shamrain (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Birde şöyle deneyin klasöre karışmayın  yeni bir klasör açın  farklı bir dizine içindekileri yeni açtığınız klasöre kopyalayın .  çözemezseniz teamviwer ile bağlanıp deneyebilirim. saygılarımla

    mehmetyildiz mehmetyildiz (19)
    9 yıl önce cevaplandı

      Cevabınızı yeni gördüm,C sürücüsüne ve flash belleğe denedim kopyalamayı ama Admin\Kullanıcı size izin vermelidir diye uyarı çıktı, izinlerde everyone ve authenticated users a izin verdim ama yine aynı hata :S  sahip kısmında şuanki kulanıcı ekli gözüküyor, izinler kısmında ise everyone ve kullanıcı adının olduğu kısımlarda izinlerde devralınnadı yazıyor ,

      shamrain shamrain (1)