Windows7 Svchost Bellek Kullanımını Düşürmek İçin Yöntem

ardahd ardahd (631)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows7 Svchost Bellek Kullanımını Düşürmek İçin Yöntem

    2 Tane hizmet Svchost.exenin bellek kullanımını arttırıyor bu hizmetler Windows Defender ve Hızlı Getirme.

    Bu hizmetleri kapatmak için Başlat - Arama kısmına - Hizmetler yazıp girin.

    Burdan Hızlı Getirme ve Windows Defenderi bulup çift tıklayın ve Başlangıç türünü devre dışı,durdur seçeneğini seçin.

    Svchost.exe artık daha az bellek kullancaktır.✓

    ardahd ardahd (631)