Windows7 Update Başarısız Hatası

bazı güncellemeler sürekli hata veriyor başarısız diyor, problem ne olabilir?

leone1907 leone1907 (18)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dana önce yüklenmesi gereken güncellemellemeler olabilir. Windows update yaptığında bu hatayı almana rağmen bazı güncellemeleri yüklüyorsa demek ki önce onların yüklenmesi gerekiyordur. Bu şekilde 4-5 defa Windows update çalıştırdığında hepsi yüklenecektir.

    Sorun devam ederse Windows 7 Windows Update sorun gidericiyi çalıştırmayı dene: https://aka.ms/diag_wu

    murat murat (12492)