Windowsu etkinleştirip etkinleştirme arasındaki fark nedir?

Merhaba  Windows 8 kurdum ama daha kayıt yapmadım pcde hiç bir hata yok sadece sağ altta windows 8 pro build 9200 yazıyor.Programlarda filan hiç bir sorunum olmadı sizce ilerde başıma dert olabilirmi?

hahubaba hahubaba (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows'u etkinleştirmezseniz 30 gün sonra işlem yapamaz duruma gelirsiniz. Windows 30 gün normal olarak çalışır ve daha sonra size Windows 'un etkinleştirilmediğine dair bir pencere açar ve etkinleştirme yapana kadar düzgün olarak çalışmaz.

    O yüzden Windows'u etkinleştirmelisiniz.

    murat murat (12492)