Windowsu Kaldırıp Yerine Linux Nasıl Kurulur?

Ben sanal makinenin içine Kali linux kurmuştum windowstan kurtulmak istiyorum.Size iki sorum olacak:

1-)Başlıkta da belirttiğim gibi Windows kaldırıp yerine Kali linux nasıl kurulur?

2-)Windows kaldırıp yerine Ubuntu kursam ubuntunun içine sanal makine yoluyla Kali linux kurabilir miyim?Neden diye sorucak olursanız Ubuntu daha güvenilirmiş...

androidhacker androidhacker (28)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1- PC'ye format çekerek bilinen yollar ile Kali Linux kurulabilir.

    2- Evet, Ubuntu yüklü bir PC'de VirtualBox (for Linux) ile sanal Kali Linux işletim sistemi yüklemesi yapabilir ve çalıştırabilirsin:

    VirtualBox for Linux 4.3.10 Download (tıkla)

    Flash Bellekten PC'ye Kali Linux nasıl yüklenir (Kali Linux format nasıl atılır)? - videolu anlatım (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Abi bana 1.Soruyu daha net bir şekilde açıklar mısın androidhacker 6 yıl önce
    • Standart format atacaksın. Daha önce yaptıkların gibi. Daha nasıl anlatabilirimki @androidhacker temmuz 6 yıl önce
    • Bir video linki var mı abi rica etsem atar mısın? androidhacker 6 yıl önce
    • Özel mesajlara bak @androidhacker temmuz 6 yıl önce
    • Mesajıma istediğin videoyuda ilave ettim, bakabilirsin @androidhacker temmuz 6 yıl önce