WindowsUpdate_80080005" "WindowsUpdate_dt000 hatası

Windows 7 işletim sisteminde  Windows güncelleme yapmak istediğimde WindowsUpdate_80080005" "WindowsUpdate_dt000 hatası alıyorum.

WindowsUpdate_80080005" "WindowsUpdate_dt000 hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WindowsUpdate_80080005" "WindowsUpdate_dt000 hatasının genel sebebi bilgisayara bulaşan malware, virüs gibi yazılımlardır.

    Öncelikle bilgisayarınızda malware taraması yapmalısınız. Bunun için ücretsiz MalwareBytes yazılımını kullanabilisiniz.

    MalwareBytes nedir? MalwareBytes nasıl kullanılır? linkinden Malware Bytes indirin ve kurun.  Linkte ayrıca malware bytes nasıl kullanılır anlatılmıştır.

    Tarama işleminden sonra "Windows Update ile ilgili genel sorunları otomatik olarak tanılama ve düzeltme" aracını çalıştırmalısınız.

    "Windows Update ile ilgili genel sorunları otomatik olarak tanılama ve düzeltme" aracına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

    Şimdi çalıştır linkini tıklayarak Windows Update ile ilgili sorunları giderebilirsiniz.

    hakan hakan (15424)