windowsxp biçimlendirme hatası

flash diskim biçimlendir diyorum tam bitecekken windows biçimlendirmeyi sonlandıramadı hatası geliyor bunu nasıl düzeltebilirim bir yardımcı olabilirmisiniz şimdide o hatayı aldıktan sonra flashımı ne zaman pcye taksam pcim yavaşlıyor hiç bir şey açılmıyor bunu nasıl düzeltebilirm yardım edin lütfen çünkü 2 flashımda öyle çalışmıyor.

farukk farukk (1)
9 yıl önce sordu

  • cvp yokmu ya farukk 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bahsettiğin flash bellekleri başka bir PC'de biçimlendirmeyi dene. Oradada biçimlendirme başarılı olmazsa flash bellekler bozulmuş demektir. Böyle oluncada bunların tamiri pek olmaz ama yinede belki tamirat için bazı şeyler denenebilir. Önce problemin flash belleklerde olup olmadığı tam olarak anlaşılmalıdır (Böyle durumlarda çoğunlukla flash bellekler, usb diskler problemli çıkar).

temmuz temmuz (12505)