winows update "hatayla karşılaşıldı"

Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x80070424)  windows update'e gelip güncellemeleri denetleyince bu hatayı alıyorum, bunu nasıl çözebilirim?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1.Çözüm

    Windows update sihirbazı var yani bu program ile sorunları düzelte bilirsin.

    2.Çözüm

    1. yöntem işine yaramaz ise bu linkdeki kodları CMD'yi yönetici olarak çalıştırarak yaza bilirsin ihtimal veremem

    Link

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • hepsini denedim sorun düzelmedi veysi2023 5 yıl önce