Winrar indirme linkleri hata veriyor. Winrar nasıl indirilir?

Bilgisayarıma winrar indirmek istiyorum videoda verdiğiniz linke tıkladım ancak direk indiriyor o sayfayı açmıyor ne yapmam gerek acaba. Winrar yükleme ile ilgili sıkıntı yaşıyorum

deniizezel deniizezel (1)
3 yıl önce sordu

  • Ne gibi sıkıntı yaşıyon? darkcrak 3 yıl önce

Toplam 2 Cevap

    Winrar indirme için

    Ya da https://www.rarlab.com/download.htm adresine giderek  WinRAR x86 (32 bit)  veya WinRAR x64 (64 bit) 5.90 linklerine tıklayabilirsin. Türkçe Winrar indirmek istiyorsan o zaman sayfanın altına doğru in ve Turkish (64 bit) ve Turkish (64 bit) linklerini tıkla.

    Eğer indirdiğin Winrar dosyalarını bulamıyorsan Google Chrome tarayıcısında adres satırına şunu yaz:

    chrome://downloads/

    Bu seni indirilenler klasörüne götürür ve orada indirilenleri bulabilirsin.

    murat murat (12492)