WinRar klasörünün içine dosya kopyalarken "erişim engellendi" hatası alıyorum, nasıl düzeltebilirim?

kullanici690322 kullanici690322 (7)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Rar dosyasının içindeki dosyada virüs ya da şüpheli dosya olabilir.

    Eğer gerçekten virüs olmadığından eminsen o zaman Windows Defender ya da kullandığın antivirüs programını kapat. Daha sonra tekrar dene.

    Sıkıştırılmış dosyalar açılırken virüs taramasından geçirilir. Bu aşamada dosya şüpheliyse erişm engellenir.

    hakan hakan (15424)